Jdi na obsah Jdi na menu
 


pá 15.  1.  20.30-24.00  Plzeň (PM), Šeříkovka , v sále
so 16.  1.  21.00-01.00  Mrákov (DO) , v sále
út 19.  1.  21.00-23.45  Praha (AB), Lucerna Music Bar , v sále
so 23.  1.  21.00-01.00  Kralovice (PS) , v sále
so 30.  1.  21.00-01.00  Nalžovské Hory (KT), v sále
pá  5.  2.  21.30-23.45  Praha (AB), Vagon , v sále
so  6.  2.  21.00-24.00  Mariánské Lázně (CH), Club Na Rampě , v sále
pá 12.  2.  21.00-01.00  Mýto (RO) , v sále
so 20.  2.  21.00-01.00  Dlažov (KT) , v sále
so 27.  2.  20.30-23.30  Skalice u České Lípy (CL), ples horolezců , v sále
čt  4.  3.  21.30-23.45  Praha (AB), Vagon , v sále
pá  5.  3.  21.00-24.00  Hradec Králové (HK), Country Club Lucie , v sále
so  6.  3.  21.00-01.00  Háj u Duchcova (TP), sokolovna , v sále
pá 12.  3.  21.00-01.00  Velký Borek (ME) , v sále
so 13.  3.  21.00-01.00  Zbiroh (RO) , v sále
pá 19.  3.  21.00-01.00  Starý Plzenec (PJ) , v sále
so 20.  3.  21.00-24.00  Velichov (KV), U Lípy , v sále
pá 26.  3.  21.00-01.00  Dobroměřice (LN) , v sále
so 27.  3.  21.00-01.00  Horšovský Týn (DO), hotel Šumava , v sále
pá  2.  4.  21.00-01.00  Lužany (PJ) , v sále
so  3.  4.  21.00-01.00  Horažďovice (KT) , v sále
ne  4.  4.  20.00-01.00  Lubná (RA), pyžamový ples , v sále
pá  9.  4.  21.00-24.00  České Budějovice (CB), Marty´s Club , v sále
so 10.  4.  21.00-24.00  Ústí nad Labem (UL), Národní dům , v sále
pá 16.  4.  21.00-24.00  Kladno (KD), KD Sítná , v sále
so 17.  4.  21.00-01.00  Strážov (KT) mapa, v sále
pá 30.  4.  21.00-01.00  Kryry (LN), letní kino, Pivní Máj 2010 , venku
so  1.  5.  21.00-01.00  Týniště (PJ) , ve stodole
pá  7.  5.  20.30-00.30  Dolní Bělá (PS) , venku
so  8.  5.  21.00-01.00  Beroun (BE), pivovar Medvěd , venku
pá 14.  5.  21.00-01.00  Louny (LN), Stromovka , venku
so 15.  5.  20.00-24.00  pá 21.  5.  21.30-23.45  Praha (AB), Vagon, v sále
so 22.  5.  20.00-24.00  Rakovník (RA), koupaliště, venku
pá 28.  5.  21.00-01.00  Újezd (BE) , venku
so 29.  5.  19.00-23.00  Plasy (PS) , venku
pá  4.  6.  20.30-00.30  Srbská Kamenice (DC) , venku
so  5.  6.  21.00-01.00  Staňkov (DO) , venku
pá 11.  6.  21.00-01.00  Želenice (MO) , venku
so 12.  6.  21.00-01.00  Milčice u Myslíva (KT) , venku
pá 18.  6.  21.00-01.00  Vlčtejn (PJ) , venku
so 19.  6.  16.00-17.00  Rakovník (RA), slavnost v pivovaru , venku
so 19.  6.  21.30-24.00  Podbořany (LN), slavnost na náměstí , venku
pá 25.  6.  21.00-01.00  Roztoky u Křivoklátu (RA) , venku
so 26.  6.  13.00-14.30  Kralovice (PS) , venku
so 26.  6.  16.00-17.00  Ostrovec-Lhotka (RO), rock-blues fest , venku
so 26.  6.  19.00-23.00  Plasy (PS) , venku